no-img
PMBOOKS

بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT


PMBOOKS
بسته های تخصصی
تازه ها

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT
zip
ژانویه 24, 2017
128 مگابایت
22000 تومان
22000 تومان – خرید

بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT


کتاب های آمادگی آزمون GMAT

GMATکه مخففGraduate Management Admission Test  است امروزه به یکی از مهم‌ترین ابزارهای سنجش بخشی از توانایی‌های متقاضیان شرکت در دوره‌های MBA (Master of Business Administration) و دوره‌های نزدیک و مشابه آن نظیر MPA (Master of Public Administration) شناخته شده است و تقریباً هیچ مدرسه، کالج یا دانشگاه معتبر برگزار کننده این دوره‌ها نیست که ارائه نمرهGMAT  را به عنوان یکی از شروط بررسی پرونده متقاضی اعلام نکند. همچنین تعداد زیادی از دانشگاه‌هایی که دروس Businessدر دوره دکترا (PhD) آنها نظیر امور مالی، حسابداری و اقتصاد حوزه اصلی محسوب می‌شود نمره این آزمون را شرط پذیرش فرد می‌دانند.

 این آزمون به طور مستقل هیچ توانایی خاصی را در فرد محاسبه نمی‌کند بلکه ترکیبی از توانایی‌ها و مهارت‌های متنوع که برای یک دانشجوی فعال در حوزه مدیریت امور مالی، اقتصادی و اجرایی لازم است را بررسی می‌کند. به همین دلیل دارای هیچ میزانی به عنوان نمره رد یا قبول نیست و این مراکز آموزشی، کالج‌ها و دانشگاه‌ها هستند که هر یک به فراخور برنامه‌های آموزشی خود حداقل نمره قابل قبول را اعلام کنند لذا ممکن است فردی با داشتن یک نمره متوسط بتواند برای برخی از این مراکز تقاضای ثبت‌نام دهد و برای برخی دیگر خیر. واضح استکه هر مدرسه‌ای که دوره معتبرتری را ارائه می‌دهد نمره بالاتری را هم طلب می‌کند.

به همین منظور مجموعه ای از منابع مورد نیاز برای آمادگی آزمون GMAT در قالب ۱۸ عنوان کتاب و نمونه سوال در یک بسته تخصصی تهیه و در اختیار شما قرار گرفته است.

فهرست کتابهای موجود در این بسته را می توانید از طریق ستون سمت راست دریافت نمایید یا از طریق تصاویر پیش نمایش در پایین همین صفحه مشاهده کنید.تصاویر پیش نمایش


بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-1
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-2
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-3
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-4
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-5
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-6
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-7
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-8
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-9
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-10
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-11
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-12
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-13
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-14
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-15
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-16
بسته کتاب های آمادگی آزمون GMAT-17
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 15 =