no-img
PMBOOKS

مدیریت پروژه | PMBOOKS


PMBOOKS
بسته های تخصصی
تازه ها

adsads

صفحه جدا

آشنایی با PMBOOKS


آشنایی با PMBOOKS:

گستردگی انجام پروژه های متعدد و متنوع در سرتاسر دنیا، باعث ایجاد یک زمینه علمی و به تبع آن پیشرفت روز افزون دانش مدیریت پروژه شده و بر همین اساس تاکنون تحقیقات، مقالات، استانداردها و کتاب های متعددی در این زمینه تدوین و تالیف گردیده است.  با توجه به اینکه همواره توسعه علمی مدیریت در پروژه ها یک امر اجتناب ناپذیر بوده است، از این رو نیاز به داشتن منابع عملی و به روز مدیریت پروژه برای مدیران پروژه ها، کارشناسان  و دانشجویان رشته های مرتبط با مدیریت پروژه به شدت احساس می گردد. از سوی دیگر بدلیل اجرای تحریم های بین المللی بر کشور ما، سالهاست که تامین منابع علمی مانند کتاب ها و مقالات به سختی انجام شده و این امکان بر خلاف دیگر کشورها به راحتی برای یک فرد علاقه مند در حوزه کاری و تخصصی خود امکان پذیر نیست.

ما در PMBOOKS، تصمیم گرفتیم در جهت کمک به رشد دانش مدیریت پروژه و تسهیل در تامین نیازهای علمی کشور، مجموعه ای از کتاب های تخصصی، استانداردها و راهنماهای دانش مدیریت پروژه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بر همین بخش اصلی وب سایت با کتاب ها و منابع دانش مدیریت پروژه است.

همچنین در ادامه حرکت به سوی هدف خود، تصمیم گرفتیم تا حوزه فعالیتمان را گسترش دهیم، بنابراین با ارائه کتابهای مرتبط با مدیریت، کسب و کار و مهندسی صنایع، این سایت کتاب های حوزه مدیریت را کاملا پوشش داده تا علاقه مندان بیشتری بتوانند از این مجموعه استفاده کاربردی داشته باشند.

مجموعه کتاب های ارائه شده به طور کلی به دو گروه رایگان و قابل خرید تقسیم بندی می شوند. بیشتر کتاب های موجود در وب سایت به صورت رایگان قابل دانلود هستند اما برخی از کتابهای ارزشمند دیگر صرفاً از طریق خریداری آنها قابل دانلود است.

بی شک، نظرات و راهنمایی های شما عزیزان می تواند کمک بزرگی باشد در جهت بهبود عملکرد این مجموعه، خواهشمندیم آن را از ما دریغ نفرمایید!

با ما از طریق صفحه ارتباط و پشتیبانی و یا از طریق آدرس ایمیل info@pmbooks.ir  در تماس باشید.