no-img
PMBOOKS

مدیریت پروژه | PMBOOKS


PMBOOKS
بسته های تخصصی
تازه ها

ads

صفحه جدا

آشنایی با PMBOOKS


آشنایی با PMBOOKS:

گستردگی انجام پروژه های متعدد و متنوع در سرتاسر دنیا، باعث ایجاد یک زمینه علمی و به تبع آن پیشرفت روز افزون دانش مدیریت پروژه شده است. بر همین اساس تاکنون تحقیقات، مقالات، استانداردها و کتاب های متعددی در این زمینه تدوین و تالیف گردیده است.  با توجه به اینکه از سالیان اخیر و در حال حاضر پروژه های بسیاری در کشور ما فعال بوده اند، همواره توسعه علمی مدیریت پروژه در پروژه ها یک امر اجتناب ناپذیر بوده است، از این رو نیاز به داشتن منابع عملی و به روز مدیریت پروژه برای مدیران پروژه ها، کارشناسان  و دانشجویان رشته های مرتبط با مدیریت پروژه به شدت احساس می گردد. ما در PMBOOKS، تصمیم گرفتیم در جهت کمک به رشد دانش مدیریت پروژه و تامین نیازهای علمی پروژه های داخل کشور، مجموعه ای از کتاب های تخصصی، استانداردها و راهنماهای دانش مدیریت پروژه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بر همین بخش اصلی وب سایت با کتاب ها و منابع دانش مدیریت پروژه است.

از سوی دیگر تلاش شده است تا ارائه کتابها صرفاً منوط به حوزه مدیریت پروژه نباشد، بنابراین با ارائه کتابهای مرتبط با مدیریت، کسب و کار و مهندسی صنایع، این سایت کتاب های حوزه مدیریت را کاملا پوشش داده تا علاقه مندان بیشتری بتوانند از این مجموعه استفاده کاربردی داشته باشند.

مجموعه کتاب های ارائه شده به طور کلی به دو گروه رایگان و قابل خرید تقسیم بندی می شوند. بیشتر کتاب های موجود در وب سایت به صورت رایگان قابل دانلود هستند اما برخی از کتابهای ارزشمند دیگر صرفاً از طریق خریداری آنها قابل دانلود است. لازم به توضیح است که فروش برخی از کتاب های موجود در سایت، تنها با هدف تامین بخشی از هزینه های خرید خارجی برخی کتب خاص و قراردادن آنها بر روی وب سایت و همچنین تامین هزینه های نگهداری و به روزآوری وب سایت انجام می گردد.

بی شک، نظرات و راهنمایی های شما عزیزان می تواند کمک بزرگی باشد در جهت بهبود عملکرد این مجموعه، خواهشمندیم آن را از ما دریغ نفرمایید!

با ما از طریق صفحه ارتباط و پشتیبانی و یا از طریق آدرس ایمیل info@pmbooks.ir  در تماس باشید.